Pilveke

Räägime pilvekese toodete kvaliteedist ja vastupidavusest!

Täna panin esimese kombe järelturule müüki. Hakates seda üle vaatama, sain ma päris suure üllatuse osaliseks. Õnneks positiivses mõttes! Teadsin, et meie materjalid ja tooted on kvaliteetsed, kuid sellegi poolest olin väga üllatunud.

Alustan esmalt sellest, et minu lapsel on kõik Pilvekese „katsetused“ garderoobis. Alati kui midagi uut teeme, siis kõigepealt õmbleme tema suuruse ja proovime, kuidas lõige passib. Saadan ta lasteaedagi üldjuhul alati Pilvekese kombega, kuna neid tooteid meie riidekapis jagub. Ilmselt iga lapsevanem teab, et lasteaiariiete valimine on just kui omaette raketiteadus. Sel teemal teeme kindlasti ka tulevikus blogipostituse, et mida siis oleks hea lapsele lasteaeda selga panna.

Ühesõnaga hakkasin kombet üle vaatama, et tootele järelturule õiglane hind mõelda. Olin täiesti kindel, et kombel on mitmeid kulumisjälgi, mõni auk või heledamaks kulunud koht. Kihutas mu väike väänik ju sellega liumäest alla, roomas põlvepidi liivakastis. Aga teate mis, EI OLNUD! Otsisin ja vaatasin kombet, kuid kõik oli endiselt korralik ja terve. Ainuke miinus oli fliisisel krae, mis oli ajaga topiliseks läinud. Samas fliisi igapäevase kasutamise korral, see ilmselt lausa paratamatu? Õnneks tänapäeval leiutatud topimasin, mis antud probleemi kiiresti likvideerib. Suurepärane avastus oli ka see, et kombe soonikud ei olnud välja veninud. Oleme Pilvekesega katsetanud erinevaid materjale, nii soonikuteks kui fliisina, kuid siiski võivad need erinevatel toodetel erinevad olla. Mõned on tugevamad ja vastupidavamad, teised jällegi lötsumad. Hea toote välja kujundamine ja õigete materjalide leidmine on aeganõudev protsess. Võite aga kindlad olla, me tegeleme igapäevaselt parimate lahenduste otsimisega, et pakkuda teile veelgi paremaid tooteid!

Igaljuhul see positiivne üllatus ajendas mind ka seda postitust kirjutama ning teiega ühte videoklippi jagama.

Panin kombe järelturule müüki 35 euroga ja 10 minuti pärast oli see uue omaniku leidnud. Kui nüüd mõelda, et kombe hind on uuena 55 eurot, siis AINULT 20 euro eest sai mu laps aasta aega kasutada ülimalt praktilist ja mugavat kombet.  Seega ei tahaks väga öelda, et kombe ostmine on ääretult suur kulu ning mida lasteaeda trööpamiseks viia ei raatsi.

Veel üks positiivne tähelepanek… Kallid emmed, te ju teate kui tüütu on pidevalt neid lapse riideid kodu ja lasteaia vahet tassida? Kui teised lapsevanemad tõid igal hooajal uue kombe lasteaeda, siis minu kutt oli nii talvel, sügisel kui kevadel selle ühega, vahetasime ainult alumisi kihte. Talveks viisin paksu meriino aluskombe lisaks, aga kuna eelmine aasta Eestimaa talv väga külm ja lumine ei olnud, siis ka meriinot kandsime harva.

Ootame ka teid kõiki oma kogemusi ja lugusid jagama 🙂

Teie Pilveke

Veel
postitusi

Shopping cart

0

Ostukorvis ei ole tooteid.

X
EI OLE VEEL PÜSIKLIENT?

PÜSIKLIENDILE -5%