Pilveke

Millise temperatuuriga on softshell kantav?

Mis on softshelli fenomen ja miks on temast saanud üks väga populaarne tegelane meie kliimas?

Softshell on suurepärane kõrgtehnoloogiline kangas aktiivsele ja liikuvale lapsele. Pealt hästi vetthülgav ning väga tuulekindel, sees on pehme fliisjas sisu. Kuna tegemist on väga kerge materjaliga, on lapsel äärmiselt mugav liikuda.

Kas softshell ajab mu lapse higistama?

Kindlasti mitte, kui on valitud õige aluskiht ning ilmastikuolud kandmiseks. Kvaliteetne softi materjal on väga hästi hingav ja reguleerib temperatuuri vastavalt lapse kehale ning ilmale. Softshell hingab kuna õhumolekulid on väiksemad, kui veemolekulid, nii saabki kangas olla üheaegselt hingav ning vetthülgav. Kanga tihedus on sätitud vastavalt, et õhumolekulid pääseks liikuma, kuid veemolekulid läbi ei pääseks.

Millal on õige softi kanda?

Soft on kandmiseks ideaalne – 10 ja +10 kraadi vahel. Soft on mitte liiga külma ja mitte liiga sooja ilma parim kaaslane. Soft ei sobi täieliku padukaga, kuid on niiske ja kergelt sajuse ilmaga parim riideese, mida lapsele selga valida. Softshell on meie ilmastikku väga hästi sobiv, sellepärast kappi seisma ta kindlasti ei jää, vaid pigem leiab kasutust aastaringselt.

Miks softikombedel pole voodrit?

Kuna voodriga halveneks softi hingavus, soojusregulatsioon ning mõnus pehme fliis kaotaks oma mõtte. Samuti suvel oleks see sel juhul liiga paks kandmiseks ja meie visioon on aastaringne kandmine!

Millal softshell enam ei toimi?

Soft ei sobi üle 10 kraadise soojaga või kui suur aktiivsus toodab nii palju kehasoojust, et ei suuda materjalist piisavalt kiiresti läbi tungida.

Kas softshell sobib ka talvel kandmiseks?

Üksi jääb soft talvel liiga külmaks, kuid koos hingava naturaalsest materjalist, vastu keha hoidva aluskombega, on see liikuvale lapsele ka talvel ideaalne. Koos meie aluskombega on laps soojas ka kõige külmema talvega. https://www.pilvekest.com/product/aluskombe-softshell-meriino-kombe/

Lisaks on softshell materjal on väga vastupidav ja kulub üsna aeglaselt! Laps saab mõnuga trööbata ja emme ei pea muretsema, et kohe tükid taga!

Veel
postitusi

Shopping cart

0

Ostukorvis ei ole tooteid.

X
EI OLE VEEL PÜSIKLIENT?

PÜSIKLIENDILE -5%