Pilveke

Veebipoe https://www.pilvekest.com/ omanik on PILV PRODUCTION OÜ (registrikood 10722361) asukohaga Järvamaa, Türi vald, Türi linn, Allika 4e, 72210.

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad https://www.pilvekest.com/ (edaspidi Veebipood) ja klientide (edaspidi Klient) vahel, kaupade ostmisel tekkivate õiguste ja kohustuste kohta.

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.

Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest.

Kauba kättetoimetamise tasu sõltub Kliendi asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse tellimuse vormistamisel.

Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

Veebipood jätab endale õiguse muuta müügitingimusi ja müügihindu. Need muudatused kajastuvad veebisaidil.

Tellimuse vormistamine

Kauba tellimiseks tuleb Sul lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvame ekraanile tasu suuruse, mille saad tasuda pangalingi kaudu või muu makselahenduse abil.

Veebipoes saab läbi turvalise Maksekeskuse kasutada järgmiseid pangalinke:

Eesti: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop, Pocopay ja Liisi ID

Läti: SEB, Citadele ja LuminorLeedu: Swedbank, SEB ja Luminor

Soome: Aktia, Ålandsbanken, Danske, Handelsbanken, Nordea, Oma Säästopankki, Pohjola, POP Pankki, S-Pankki, Säästopankki

Samuti saab mugavalt tasuda üle maailma Visa või MasterCardi kaardiga.

Kui sul pole juurdepääsu ühelegi eelkirjeldatud makselahendusele, kirjuta meile oma ostusoov info@pilvekest.com ning saadame sulle arve, mille saad tasuda omale sobiva meetodiga.

Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

Proovime teha kõik endast oleneva, et Sinu tellimus täita, kuid kui mingil põhjusel ei ole tellitud kaupa võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitame sellest esimesel võimalusel ning tagastame tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saamisest.

Kohaletoimetamine

Kaupu saadame üle terve maailma, kuid transpordi tasu on fikseeritud järgmistesse riikidesse saatmisel:

Eestipakiautomaati (Omniva) 3 eurot. Kättetoimetamise tasu kuvatakse tellimuse vormistamisel.

Teised Baltikumi riigid: saadetis kulleriga 10 eurot.

Soome: saadetis Itella pakiautomaati 10 eurot.

Muu Euroopa* (Saksamaa, Suurbritannia, Taani, Rootsi, Iirimaa, Itaalia, Prantsusmaa, Hispaania, Holland, Austria, Poola, Belgia, Kreeka, Tšehhi, Portugal, Luksemburg, Ungari, Slovakkia, Sloveenia, Malta, Küpros, Bulgaaria, Horvaatia ja Rumeenia, Norra, Šveits, Island) kokkuleppeline. Kirjuta info@pilvekest.com ning proovime leida sobivaima lahenduse.

Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul Sinuni 3-7 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumisest. Väljaspool Eestis toimub kohaletoimetamine 14 kalendripäeva jooksul. Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 45 kalendripäeva jooksul.

Hinnad

Veebipood jätab endale õiguse hindu korrigeerida. Kui Klient esitas oma tellimuse enne hinnamuutuste jõustumist, siis tema jaoks kehtib kauba hind, mis kajastus arve esitamise hetkel. Kliendil ei ole õigust nõuda erinevuse hüvitamist.

Vastutus ja vääramatud jõud

Veebipood ei vastuta ostjale tekitatud kahjude eest või toote kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või toote kohaletoomise viibimine on tingitud asjaolust, mida Veebipood ei saanud mõjutada ega ette näha.

Kauba tagastamine

E-poest ostetud kaupadele kehtib 14-päevane tagastusõigus alates kauba Kliendini jõudmisest (va eritellimusena valmistatud tooted).

14-päevase tagastusõiguse korral ei pea Klient tagastamist põhjendama. Tagastatav toode peab olema puuduseta, täiskomplektne, originaalpakendis ja kasutamata.

Klient võib lepingust taganemiseks kasutada taganemisavalduse tüüpvormi (justiitsministri 17.12.2013 määrus nr 41)

Või esitada Pilveke e-poe e-meilile info@pilvekest.com vabas vormis ühemõttelise taganemisavalduse.

Kui Klient kasutab taganemisavalduse edastamiseks Pilvekest.com veebilehte või e-posti aadressi info@pilvekest.com, saadab Pilveke Kliendile kinnituse taganemisavalduse kättesaamise kohta.

Taganemisavaldus peab sisaldama järgmist informatsiooni: Kliendi nimi, tellimuse number, tagastatava kauba nimetus ja arveldusarve number.

Lepingust taganemisel tuleb Kliendil ostetud asi viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 7 päeva jooksul pärast lepingust taganemisest teatamist, tagastada.

Tagastamisel kantakse Kliendile raha tagasi viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva pärast lepingust taganemise teate saamist. Kauba tagastamisel katab postikulu klient.

Raha kantakse üle samale arvelduskontole, kust toimus selle laekumine.

Juhul kui peale toote tagastamist ilmneb, et toode ei vasta E-poe Müügitingimuste punktides 7.1 – 7.4 toodud tingimustele, siis raha Kliendile ei tagastata ning tagastatud toode jääb PIlvekese juurde hoiule. Hoiustamise või Kliendile toote tagastamisega seotud kulud katab Klient.

Kui tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule, on näiteks vale või defektiga toode, tagastatakse ka tagasi saatmise kulu.

Muud tingimused

Veebipood ei vastuta puuduste ees, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist Kliendile.

Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood Kleindile kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.  

Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavad vormis 14 päeva jooksul.  

Otseturundus ja isikuandmete töötlemine

Veebipood kasutab Kliendi poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maiili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba Kliendile saatmiseks. Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõttele selleks, et kohale toimetada kaupa.

Veebipood saadab Kliendile uudiskirju ning pakkumisi Kliendi e-maili aadressile ainult juhul, kui Klient on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.

Ostjal on igal ajal võimaluk loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.  

Pilv Production OÜ on isikuandmete vastutav töötleja. Pilv Production OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le

Vaidluste lahendamine

Kui Kliendil on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile: info@pilvekest.com või helistada telefonil: +372 5823 0064.

Käesolevatest tingimustest tulenevad vaidlused ja erimeelsused lahendavad pooled läbirääkimiste teel. Kui lepingupooltest tulenevaid vaidlusi ja erimeelsusi ei saa pooled läbirääkimiste teel lahendada, on mõlemal poolel õigus pöörduda Tarbijakaitseameti või kohtu poole, et kaitsta oma õigusi.

Shopping cart

0

Ostukorvis ei ole tooteid.

X
EI OLE VEEL PÜSIKLIENT?

PÜSIKLIENDILE -5%