Pilveke

Kas sa oled MIINUSKRAADIDEKS valmis? ❄️ Meil on sulle ideaalne kombo talveks

MERIINOVILLA MÜTSID ON JÕUDNUD PILVEKESE E-POODI🧶

🧶Käsitööna valminud laste hall meriinovillast müts “Tutid”

🧶100 % meriinovill

🧶Tutid on kombede ja parkade kapuutsi ääres oleva karvaga matchiv

🧶Tegu on kunstkarvaga

Jah! Nüüd leiate Pilvekese e-poest ka oma väikestele pehmed ja soojad meriinovillast tutimütsid, mille sisse on kootud kumminiit, et müts püsiks kenasti vastu lapse pead. Valikus on hetkel halli ja musta värvi mütsid kuid tulevikus lisame värve veel juurde. Mine piilu mütse kohe SIIT!

PILVEKESE SOFTSHELL PARKAD JA KOMBED ON KANTAVAD AASTARINGSELT💯

Tihtipeale pöördutakse meie poole küsimusega: “Kas teil on ka talvekombed müügil?” või “Kas te müüte ainult sügiskombesid?” Meie vastus selle peale on: “Meie softshell kombekad ja parkad on universaalsed ja sobivad kandmiseks kasvõi 365 päeva aastas!” Seda muidugi juhul, kui Eesti suvi otsustab tulla vihmane ja õhtud on õige jahedad, sinna 10 kraadi kanti.

✅ Softshell on suurepärane kõrgtehnoloogiline kangas aktiivsele ja liikuvale lapsele või täiskasvanule. Pealt vetthülgav ning tuulekindel, seest pehme fliisjas. Kuna tegemist on väga kerge materjaliga, on lapsel äärmiselt mugav liikuda.

✅ See on ideaalne valik alates kuuest miinuskraadist kuni kümne plusskraadini. Softshell kombe/parka ei sobi üle 10 kraadise soojaga või kui suur aktiivsus toodab nii palju kehasoojust, et ei suuda materjalist piisavalt kiiresti läbi tungida. Sellisel juhul on mõistlik selga tõmmata meie meriinosisuga puuvillased või lihtsalt puuvillased pusad või kombed-VAATA SIIA!

KOMBEDE JA PARKADE ALLA MERIINO 🐑

Pilveke on teinud tänaseks meriinovilla ja taaskasutatud fliisi segust aluskombesid lastele juba 2 hooaega ja iga aastaga muutuvad need aina populaarsemaks . Meil on selle üle vaid hea meel! 🙌🏻 Räägime korraks ka üle meie meriinovilla fliisi (alus)kombe eelised 👉🏻

Meriinovill on eriline seetõttu, et

🐑 Reguleerib kehatemperatuuri
🐑 Imab niiskust ja ei aja higistama
🐑 On kauakestev ja kvaliteetne

Fliis aga eristub, sest on..

♻️ Valmistatud taaskasutatud polüestrist
🌿 Keskkonnasõbralik
🧤 Soe ja pehme ning ei torgi nahka

Softshell parka all kandmiseks mõeldud meriinovillaga fliisjaki leiad SIIT & kombede alla sobib ideaalselt meriinovilla ja fliisiga (alus)kombe, selle leiad SIIT

Pilvekesega aastaringselt ☀️🍂❄️🌧

Veel
postitusi

Shopping cart

0

Ostukorvis ei ole tooteid.

X
EI OLE VEEL PÜSIKLIENT?

PÜSIKLIENDILE -5%