Pilveke

Pilvekese lugu

Pilvekese lugu sai alguse minu ema Küllist, kes raskel nõukogude ajal hakkas ise rõivaid õmblema. Kuna olin sündides kasvult väga pisike, siis ei leidunud poes mulle sobivaid riideid ja need tuli emal ise valmis „võluda“. Aja möödudes pühendas ta end aga igapäevaselt hoopis kudumite valmistamisele ja on tegelenud tootmisega juba aastast 1993. Pärast esimese lapselapse sündi, kerkis südamesse jäänud unistus taas päevakorda. Taasavastades oma kire, õmbles vanaema lapselapsele esimeseks sünnipäevaks imeilusa kombeka. Huvi selle kombe vastu oli väga suur ka teistel. Mina omakorda veeretasin ideid, kuidas kombekat veel mugavamaks ja praktilisemaks muuta. Nii sündiski tütre ja ema ühisloominguna Pilveke!
Pilveke tegutseb Eesti südames ja pakub kõrgkvaliteediga, imeilusaid ja praktilisi lasterõivaid, et iga laps saaks tunda end erilisena!
Lisame oma toodetesse alati suure koguse hoolt ja armastust!

MG_4202veeb
Ele Metsalu
Müük | Turundus
MG_4267veeb
Külli Pilv
Disain | Tootearendus

Usaldusväärsus

Valmistame oma tooted ise. Meie kangad on sertifitseeritud ja kontrollitud.

Kodumaisus

Me armastame Eesti imelist loodust – oleme seda ilu kasutanud ka kollektsioone luues. Meie loodud tooted sobivad kandmiseks kõigil aastaaegadel. Tooteid disainivad ja õmblevad meie oma Eesti inimesed.

Unikaalsus

Iga toode on valmistatud käsitööna, mis tagab selle unikaalsuse.

Hoolivus

Hoolime nii oma klientidest, töötajatest, rahvast kui ka loodusest. Oleme valmis kuulama oma klientide muresid ja rõõme ning neid ka aitama. Meie töötajatele on tagatud hea töökeskkond, rõõmsameelne kollektiiv ja piisav puhkeaeg. Me hoolime rahvast ning rõõmustame abivajajaid. Me tegutseme võimalikult loodussõbralikult.

Jätkusuutlikkus

Meie loodud rõivad on disainitud nii, et oleks tagatud pikk kasutusaeg. Riiete käe- ja jalaosad on pikendatavad ning tänu heale lõikele istuvad need hästi ka number väiksemal ja number suuremal lapsel. Tooted on väga kvaliteetsed ja vastupidavad – see võimaldab neid järelturul edasi müüa või nooremale õele-vennale pärandada. Tänu sellele väheneb tarbimine ja ületootmine.

Uuendusmeelsus

Me soovime iga päev olla paremad, kui eile. Tegeleme aktiivselt tootearendusega – uurime klientide tagasisidet ja vastavalt sellele täiustame oma loomingut. Lisaks leiutame viise, kuidas saaksime ettevõttena veelgi keskkonnasõbralikumalt toimida.

Shopping cart

0

Ostukorvis ei ole tooteid.

X
EI OLE VEEL PÜSIKLIENT?

PÜSIKLIENDILE -5%