Pilveke

Kuidas kanda Meriinovillast kombekat?

Pilveke tuli välja UUE kevadkollektsiooniga “SEIKLUS”

Uue kollektsiooni idee tekkis sellest, et ühel küsitlusel tuli palju tagasisidet, et meie tootenimekirja võiksid kuuluda ka meriinovillase sisuga puuvillased kombekad lastele. Ühel hetkel tundsime, et enda lastele kuluks samuti selline mõnus riideese ära autosõitudeks ning talvel siseruumis ja (Eesti) suvisel ajal väljas kandmiseks.

Uue kollektsiooni disaini autoriks on Kipy- Tätoveeringute artist, kes alustas aastaid tagasi küünetehnikuna ning tema küünemaalingud ei jätnud kaugeltki mitte kedagi külmaks. Sealt kasvas edasi soov tätoveeringute maailma sukelduda ning hakata ka maalima ning disainima rõivaid. Kui Pilveke tema poole pöördus sooviga lasterõivastele disaini koos teha, tuli vastuseks üllatuslikult kiire- “JAH, teeme ära!” Kipyl on meeletu anne ning ta on oma tegemistes konkreetne, aus ja avatud.

Meie idee oli kombedele disainida peale loomapildid, sest eelnevalt on need Softshellide peal osutunud suureks hitiks. Kipy oli hämmingus, et me pole varasemalt oma toodetele pilvi peale disaininud, meie brändi nimi on ju siiski PILVEKE! Seal ühendasime oma mõtted ning tekkis idee luua midagi pilvede ja loomadega- “Koos seiklema pilvedesse” Uue kollektsiooni sõnumiks on, et Pilveke tuleb Teie juurde ka hoolimata rasketest oludest ja kui kõik on lukku pandud, siis kasvõi läbi pilvede lõbusalt ja lapselikult lennates!

Kombekad “Seiklused karuga” ja “Lendav Elevant” on kahte erinevat varianti, meriino sisuga ning puuvillased. Mõlemad on GOTS orgaanilisest puuvillast, kus ühel on sees 100% meriinovill.

Kõikidel kombedel on pehme kapuuts, mis kaitseb tuule eest ning pikk lukk, lapse mugavamaks riietamiseks. Lapse lõua kaitseks on lisatud pehme lukukaitse ning pikaks kasutamisajaks on lisatud lõikesse kasvuvaru. Samuti saab kombe suurust reguleerida ka pikendatavate soonikutega.

Puuvillast kombet saab kanda iseseisva riideesemena toas või soojemal ajal õues. Meriinol on suurepärane toime reguleerida kehatemperatuuri ning see pakub jahedal ajal sooja ning soojal ajal kaitseb higistamise eest. Seetõttu soovitame meriinosisuga kombe panna otsekontakti lapse nahaga, sellisel juhul pakub see lapsele kõige paremat kindlust. 

Meriinosisuga kombed on ideaalsed laste autoga sõidutamiseks ja seda nii sügisel, talvel kui ka kevadisel perioodil. Suvel võib lapsele selga panna kas puuvillase kombe või vastavalt vajadusele midagi kergemat, et laps ei hakkaks higistama. 

Meriinosisuga puuvillane kombe sobib väga hästi ka vankribeebidele, kas Softshell kombeka alla või ainukese kombena soojemal ajal. Puuvillast kombekat saab kanda jällegi suvel ja sinna alla saab panna lühikeste või pikkade varrukatega body. 

Mõlemad kombed on väga praktilised meie kliimasse, leides rohkelt kasutust ning kindlasti kappi seisma ei jää.

Veel
postitusi

Shopping cart

0

Ostukorvis ei ole tooteid.

X
EI OLE VEEL PÜSIKLIENT?

PÜSIKLIENDILE -5%