Pilveke

Next level softshell!

Kui oma softshellide tootmisega alustasime, mõtlesime kõik elemendid väga põhjalikult läbi ja soovisime, et tulemus oleks võimalikult multifunktsionaalne ning praktiline. Tänaseks päevaks oleme lennanud aga veelgi kõrgemale.

Oleme läbi viinud järgmised tootearendused:

KANGAD – Nüüd on Pilvekese kangad täielikult ise disainitud ning mitte kellegil teisel selliseid mustreid pole. Tänu sellele saame pakkuda ainulaadset ja eksklusiivset toodet. Kanga disaini osas ei ole Eestis keegi varem pakkunud ombre stiili või efektsete loomapiltidega softshelle. Samuti on meie kangad alati ja endiselt kõrgete Oeko-Tex sertifikaatidega.

LÕIGE – Uus lõige on pika lukuga, tänu millele on lapse riidesse saamine veelgi kiirem, mugavam ja “valutum” (loe: vähem kisa).

SELJAKUMM –  Uuel kollektsioonil on seljaosas kumm, mis teeb kombe veelgi paremini seljas istuvaks.

TASKU – Kuna väikestele maadeavastajatele meeldib väga aareid koguda, siis tegime kombedele tuusa tasku. Beebsud saavad sinna mõnusalt lutiketi kinnitada või oma luti peita. Lisaks on meil ka uus lutitila koos Pilvekese logoga.

LUKUD – Uuel kombel on ka pehmemad ja mõnusamad lukud. Osadel lukkudel kasutame värvilist üleminekut, mis tekitab imeilusa lisaefekti.

HELKURID – Kombedel on ka uued helkurid. Esikülje luku vahel üks pikk ja jalgadel ning seljal ägedad helkurribad.

EFEKTSED ÕMBLUSED – Uutel eksklusiivsetel toodetel on kõik õmblused hõbeniidiga, mis annab kombele eriti vinge ja luksusliku välimuse! Samuti on käiku lastud ka kivikesed!

JALAKUMMID – Kollektsiooni on lisandumas ka uued silikoonist jalakummid, mis on mõlemast otsast lahti ja mida saab paremini vahetada ja puhastada. (Esimeste müüki minevate jaoks ei pruugi veel need veel valmis saada)

KARVANE ÄÄR – Samuti on uutel kombedel juba hinna sees ära käiv karvane äär.

Ka pakendamisel puhuvad meil uued tuuled! Stay tuned!

Nautige lund, kuniks seda veel on!

Sinu Pilveke

Veel
postitusi

Shopping cart

0

Ostukorvis ei ole tooteid.

X
EI OLE VEEL PÜSIKLIENT?

PÜSIKLIENDILE -5%