Pilveke

uue kollektsiooni PhotoSHOOT

Kuues märts oli meie jaoks suhteliselt ärev päev 🙂

Esiteks tuli suur töö ära teha juba eelnevalt – valida välja sobivad modellid! Väga raske oli valikut teha, kuna meile saadeti väga palju armsate laste pilte! Üldiselt sai esialgne otsus langetatud nende kasuks, kellel oli kõige eksootilisem välimus. Kuna poiste puudus on alati teemaks, siis ka seekord enamus poisid, kes kandideerisid, said ka valituks! Siis tuli välja mõelda, milline kombe sobib kõige paremini lapsele selga. Ainult pildi järgi oli see ülesanne natukene keeruline. Kuid lõppkokkuvõttes, oli see asjatu töö. Varsti räägin miks 😀

Eelnevalt tuli ära käia ka kohapeal ja koht üle vaadata ning fotograafiga samuti kooskõlastada. Valisime shoodiks Dream Party mängutoa. Miks just see? Kunagi, kui keegi mu tuttavatest käis seal mängutoas sünnipäeval ja pildi sellest instagrami postitas, olin ma täiesti rabatud! Lihtsalt ulmeliselt ilus koht minu arvates! Shooti planeerides tuli mul see eriline koht meelde, kuid ei mäletanud nime, lõpuks ikka Googeldasin selle koha välja. Olin mega rõõmus, kui ka fotograafile kõik sobis ning mängutoal oli meile aega pakkuda. Ideaalne!

Päev oli väga pingeline, kuna paljud ütlesid vahetult enne pildistamist ära või siis üldse ei vastanud. Ise soovisin ma samuti tunduvalt varem kohal olla, aga kuidagi aeg kadus käest! Kohapeal tuli välja, et meie kombed on nii hea varuga, et oleks pidanud kõigile võtma 1-2 suurust väiksema kombe, et need pildi peal seljas max head välja näeks! Õnneks saime siis kiiresti ringi kabetatud, ning algselt planeeritud töö oli suhteliselt mõttetu. Mõned jäid natukene ikka kossakamad seljas, aga õnneks mitte hullult. Kõik olid nõus pildistama ka rohkem kui ühe kombe ja midagi katastroofilist ei olnudki. Kõik olid nii nii tublid ja kohale tulnud tibud olid lihtsalt mega armsad! Kuulsin hiljem, et lausa kolm pere olid tulnud Tartust kohale. Uskumatu lihtsalt. Suur suur aitäh Teile, siiralt!

Kõik sujus kokkuvõttes kenasti, saime kenasti ajaliselt ka hakkama. Võtsime loosi ja jagasime nänni. Peaauhinnaks oli üks kombe meie uuest kollektsioonist! Palju palju õnne Gregorile! Teised said kõik soodustuse oma järgmisele ostule.

Pildid on imelised ja seekord ei saa vist küll keegi öelda, et päriselt on veel ilusam kui pildil, kuna Jaana tehtud pildid on täiesti reaalsed! Värvid ja kõik on audentsed. Suurepärane töö! Aitäh sulle Jaana! Kindlasti teeme ka tulevikus koostööd. Me isegi ei osanud loota, et nii kiiresti pildid kätte saame, superluks!

Lõpuks olid kõik väsinud aga kindlasti õnnelikud. Hästi tore oli ka arutada ühe meie kliendiga kohapeal ka meie toodete üle! Oleme saanud väga palju tagasisidet, et meie tooted on kordades kvaliteetsemad, praktilisemad ja erilisemad, kui mõne teise väga tuntud tegija omad. Seda on nii siiras rõõm kuulda. Me pingutame selle nimel iga päev, et pakkuda Teile midagi väga erilist ja ainult parimat!

Tagasiside lehti oleme me ka väga palju nüüdseks saanud. Järgmistes blogipostitustes ka juba ausalt ja avatult kõikide Teie arvustustest!

Nüüd hakkame valmistuma uueks ürituseks 14.03 kell 15:00 Olete kõik väga oodatud! https://www.facebook.com/events/714074139127648/

Veel
postitusi

Shopping cart

0

Ostukorvis ei ole tooteid.

X
EI OLE VEEL PÜSIKLIENT?

PÜSIKLIENDILE -5%