Pilveke

Meie meriino ei ole nagu TAVALINE meriino!

Oleme väga palju saanud tagasisidet selle kohta, et kui jutt käib meriinoaluskombest, siis ju see on samasugune nagu teised turul pakutavad kombed! AGA EI OLE! Jah oh seda üllatust, kui emmed kombed kätte on saanud! 🙂

Tegelikkuses on aga nii, et neid meriinokangast kombesid on terve turg täis ja me tahtsime midagi soojemat ja paksemat pakkuda. Ja olgem ausad, kui see oleks lihtsalt see sama õhukesest meriinokangast aluskombe nagu tavaliselt, siis korraliku külma talve korral jääks see lapsele liiga õhukeseks isegi koos meie softshelliga.

Seega me uurisime, mida kasutatakse sõjaväes, kui sõdurid käivad metsas ja ööbivad seal. Tuli välja, et vill on kombineeritud fliisiga, ning oluline on õhulisus, hingavus ning karvane sisu. Hakkasime sellist kangast välja töötama ning kokkuvõttes õnnestus meil see lõpuks ka saada. Meie meriinokas on väga kerge aga see eest väga soe! Reguleerides ise lapse keha temperatuuri ning tagades alati sooja. Olen ise katsetanud seda sisu koos villaga labakinnastel ning ka väga karge pakasega olid käed alati soojad, kusjuures need olid ainukesed kindad, millega käed selliste temperatuuridega soojaks ka jäid.

Aluskombe ei aja last seetõttu higistama, et villa vahel on õhk, mille tagab just karvane sisu. Me oleme kõik oma laste peal läbi katsetanud, ning oleme arusaanud, et see on tõesti parim kombo üldse!

Milleks raisata raha ja osta pidevalt uut kombet vastavalt hooajale? Sul on võimalus osta meie kombo ning kasutada vastavalt ilmastikule!

Kui on miinus, siis aluskombe alla, kui ei ole siis lihtsalt sukapüksid, soojad sokid ja soe villane kampsun või pusa piisab! Minu laps on terve meie kaks talve sellise komboga käinud ja mitte kunagi ei ole olnud tal külm.

Kombo eeliseks on see, et lapsel on kerge ja mugav liikuda. Kindlasti paljud on näinud Teist olukorda, kus laps on nagu pamp, kui panna talle paks kombekas selga? Tal on ebamugav end liigutada ja ta ei taha riidesse panna. Kusjuures võiks ju arvata, et kahte kombet on ebamugavam selga panna, kuid emmede tagasiside põhjal ja ka ise kasutades teame, see nii tõesti ei ole. Kahte kerget on palju mugavam selga panna, kui ühte paksu ja kohmakat. Kusjuures see paksem kombe ei ole üksinda nii soe, kui kihiliselt riietatud laps.

Aluskombet või softshelli saab eraldi kasutada ka autosõitudel! Mis teeb kombo veel eriti praktiliseks ja multifunktsionaalseks.

Miinuseks aluskombe puhul on see, et teda saab pesta ainult käsitsi, kuna muidu läheb ta kiirelt topiliseks ning võib karva lahti visata. Ja peale masinpesu ei ole enam karv sama õhuline, ning ei pruugi oma funktsiooni enam nii hästi täita. Kuid kuna tegemist on aluskombega, siis ei ole tegelikult suurt vajadust seda ka nii tihti pesta.

Oleme saanud ka tagasisidet, et aluskombe võiks olla suurema varuga või samuti soonikutega. Aga see on ka tehtud just “poindiga” nii. Esiteks aluskombe peab olema mõnusalt paras ja keha vastu hoidev, nagu kallipso, mitte lohvakas ja suur – just selleks, et ta täidaks oma sooja eesmärki! Soonikuid ei tahtnud me panna selleks, et kuna meie softshellil juba on soonikud, siis topelt jääks need liiga paksud ja ebamugavad. Kuigi kindlasti me arendame toodet edasi ja kui leiame, et on vajadus midagi muuta, siis võite kindlad olla, et seda me ka teeme!

Keskkonna säästlikusele mõeldes on suurepärane, mida vähem me peame uusi riideid pidevalt lapsele soetama ja mida multifunktsionaalsem üks toode ise on!

Samuti mõeldes fliisile, siis jah see on küll niiöelda kunstlik materjal, kuid koos villaga toimib ta suurepäraselt. Ei teki negatiivset reaktsiooni vastu sinu lapse õrna nahka. Ja mis kõige ägedam, siis mõelge, mis reostab väga palju meie planeeti? PLASTIK! Ja millest fliis on tehtud? Plastiku ümbertöötlemisest.

Lisame ka pildi, et te saaksite aru, milline meie meriinokombe sisu on 🙂

Parimatega,

Teie Pilveke

Veel
postitusi

Shopping cart

0

Ostukorvis ei ole tooteid.

X
EI OLE VEEL PÜSIKLIENT?

PÜSIKLIENDILE -5%