Pilveke

Uus kollektsioon on tulekul – õhus on elevust!

Tahtsime Teiega jagada oma uue kollektsiooni emotsioone!

Iga jumala kord, kui me teeme uut kollektsiooni, käib peast läbi nii palju erinevaid ideid ja versioone, et jõuaks vaid need kõik kiirelt elluviia!
See meeletu uudishimu ja teadmatus on alati nii suur, et huvitav küll, millisest mudelist kujuneb see järgmine lemmik! Viimasest kollektsioonist oli kindlasti enim müüdud öökullid. Seekord siis tuleb lausa kolm eri suunda, natukene sai ka juba teid facebookis valgustatud.

Üks on Ombre kollektsioon. Võib-olla mäletate, tegime postituse küsimusega, milliseid mustreid tahaksite Teie meie kollektsioonides näha? Mäletan nii hästi seda hetke, kui neid kõiki järjest läbi lugesin ja ammutasin inspiratsiooni järgmiste kangaste tegemiseks, tegin märkmeid ja mõtlesin, et aga seda kõike on juba olnud! Ma tahan midagi ERILIST, midagi sellist, mida mitte keegi teine ei ole varem pakkunud. Ja nagu välk selgest teavast, tuli mulle pähe OMBRE! See oleks ülituus, ainulaadne ja praktiline. Samuti ei oleks see nii kirju nagu meie eelmised kollektsioonid.

Mõeldud, tehtud ja juba varsti hakkasime kangaid disainima, mässasime nendega ikka pikalt, enne kui saime päris SELLE mida soovisime. Ja kui ma olen päris aus Teiega, siis kuna me ei teadnud veel täpselt, kuidas lõiked tulevad ja kuidas täpselt parem välja lõigata kombesid on, siis isegi natukene mõnekohapealt just mustri paigutuse osas, jääb meile veel natukene arenguruumi 🙂

Mis mulle aga eriti meeldib, on see igakordne elevus enne uusi kollektsioone! Näitad sõbrannadele, lähedastele ja näed kuidas nad ohhetavad ja ise oled ka kohe nii nii positiivset energiat täis ja juba põled kärsitusest klientidega ka jagada 🙂 Me ei saanud täna reaalselt õmmeldagi vahepeal, sest pidime neid pidevalt imetlema ja see totakas irve oli pidevalt näos, käies ühe masina juurest teise! Nendes on nii palju meie positiivset energiat ja armastust juba sees!

Üllatusi veel jagub, natukene kannatust. 16 erinevat varianti on tulemas! Nii poistele kui tüdrukutele, püüdsime väga palju teha seekord unisex tooteid nii, et poiste emmed ei pea muretsema, mul endal ka pojal juba kaks uut kombet olemas. Ei suutnud ühte lemmikut valida 😀

Tagasiside on ka nii ülivõrdes praegu olnud, nii et hoidke piip ja prillid, kui need kaunitarid müüki paiskuvad! 🙂

Kombede uuendustest räägime aga lähemalt järgmistes postitustes…


Stay tuned!

Armastusega,

Teie Pilveke

Veel
postitusi

Shopping cart

0

Ostukorvis ei ole tooteid.

X
EI OLE VEEL PÜSIKLIENT?

PÜSIKLIENDILE -5%