Pilveke

Kasvuvaru “Pilveke” kombedel

Tänase postituse pühendame Pilvekese kombedele, õigemini nende kasutusajale.

Me oleme väga palju saanud tagasisidet selle kohta, et õiges suuruses valitud kombet saab kasutada mitu hooaega ja sealjuures on mainitud, et kombe ei tundu olevat kohmakas ega kottis, kui on ostetud kasvõi number suurem! Super uudis, eks?!

Oleme oma kombed disaininud selliselt, et neid saabki kasutada mitu hooaega järjest ja lõige on tehtud nii, et see oleks stiilne, mugav ja mõnus lapse seljas. Näiteks, kui laps kannab 68 suurust ja on ise pikkuselt paar cm siia sinna siis tasub tellida 68 suuruses kombe ja see läheb kenasti lapsele selga isegi siis, kui lühikese ajaga laps kasvab.

Kindlasti tasub mainida ka seda, et Pilvekese kombed on disainitud selliselt, et nendega ei pea eraldi salli kandma. Krae osa on pehmest fliismaterjalist ning hoiab kaela lähedale ning ei hakka last hõõruma. Nii on ka ise ennast riietaval lapsel palju mugavam ja emal üks mure vähem.

Kui sa kahtled, millist suurust valida siis soovitame valida lapse täpse pikkuse järgi, sest meie kombedel on tubli kasvuvaru ja kui kombe kohale jõudes tulebki välja, et kombe ei ole lapsele paras, siis saab alati kenasti ümber vahetada. Nii, et kirjutage meile julgelt.

Päikest!

Teie Pilveke

Veel
postitusi

Shopping cart

0

Ostukorvis ei ole tooteid.

X
EI OLE VEEL PÜSIKLIENT?

PÜSIKLIENDILE -5%